به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب ؛ جلسه بررسی مشکلات گازرسانی به مناطق روستائی شهرستان میاندوآب با حضور مهندس قهرمانی مدیر کل محترم دفتر امور روستائی، مدیر عامل شرکت گاز استان، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری میاندوآب و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید.
مهندس جودی معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری در ابتداي جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات درماه رمضان با يادآوري اينکه در سال جاري اولويت کاری، اجراي عمليات عمراني در مناطق روستايي خواهد بود افزود: در حال حاضر عمليات اجرايي و گازرساني به مناطق روستايي در حال اقدام مي باشد.
وی با تاکید بر ضرورت هماهنگي شرکت هاي خدماتي به هنگام حفاري ، لوله گذاري و مسير گشايي مناطق روستايي گفت: هماهنگي و همفكري دستگاههاي عملياتي از يك طرف و دقت فني و مهندسي عوامل شرکت گاز و آب منطقه ای در اجراي موفق و كم هزينه پروژه های گازرسانی مي تواند از هدر رفتن اموال عمومي و استفاده بهينه از منابع موجود در حداقل زمان و حداكثر كيفيت موثر واقع گردند.
درخاتمه جلسه با عنایت به مطالب و نقطه نظرات مطرح شده از سوی حاضرین برای سرعت بخشي به عمليات اجرايي پروژه ها، مقرر گردید با هماهنگی مهندس قهرمانی مدیر کل محترم دفتر امور روستائی جلسه ای با حضور مدیران دستگاه های ذیربط در محضر استاندار محترم تشکیل گردد.