به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ همایش روز دهیار با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان میاندوآب، بخشداران ودهیاران بر گزار شد.
حاج ناصر امیری فرماندار میاندوآب در همایش دهیاران ضمن تبریک روز دهیار و تقدیر از زحمات شبانه روزی و خالصانه دهیاران میاندوآب به خدمات ارزنده دولت یازدهم در رفع مشکلات و محرومیت های روستاها از قبیل جاده، آب آشامیدنی، گاز رسانی و ..... اشاره نموده و افزود: اهداف اصلی دولت در چهار سال آینده ایجاد فرصت های شغلی برای متقاضیان شغل می باشد که با مشارکت عمومی و به ویژه حمایت شما دهیاران عزیز در روستاها امکان پذیر خواهد بود.
وی گفت: طی دوره خدمت چهار ساله دولت تدبیر وامید، شاخصهای آماری توسعه وعمران در روستاهای شهرستان رشد قابل توجهی داشته است وخوشبختانه مردم فهیم شهرستان نیز با درک این اقدامات در انتخابات ریاست جمهوری علیرغم تبلیغات مسموم علیه دولت، تخریب و تهمت های ناروا به خدمتگذاران مردم علی الخصوص دهیاران زحمت کش، فریب شعارها و وعده های غیر منطقی (افزایش یارانه) را نخورده وبا رای به اندیشه وتفکر تدبیر وامید پاسخ بزرگی به تبلیغات عوام فریبانه دادند.
فرماندار میاندوآب با اشاره به مشکلات مطرح شده از سوی دهیاران، افزود: قانون وظایف همه را به خوبی مشخص کرده است، مسئولین در نظام جمهوری اسلامی به خوبی می دانند که پست و مقام امانتی بیش نبوده و تنها راه امانتداری در این عرصه خدمت شبانه روزی به ملت فهیم ایران اسلامی در چهارچوب قانون اساسی کشور می باشد.
همایش دهیاران شهرستان میاندوآب شامل برنامه های متنوعی همچون: نماهنگ، سخنرانی بخشداران محترم، اجرای موسیقی سنتی بود که با تجلیل معاون استاندار و فرماندار شهرستان میاندوآب از دهیاران نمونه خاتمه یافت.