به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ همزمان با چهارمین روز هفته دولت 13پروژه برق رسانی، سه واحد مسکن مدد جوئی در شهر میاندوآب و 9 طرح دیگر در بخش مرحمت آباد با اعتباری بالغ بر 21میلیارد ریال مورد بهره برداری قرار گرفتند.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان میاندوآب در جمع مردم مرحمت آباد ضمن تقدیر ازهمکاری اهالی منطقه با مسئولین و تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های نظام اسلامی و دولت خدمتگذارش بیشتر آشنا شوند، اقداماتی که از سوی دولت در پیش برد وضع معیشعتی و آسایش ملت بزرگ ایران انجام می شود بر همگان آشکار و ملموس است اما چنانچه گفته نشود زمینه حاشیه سازی و اختلاف افکنی را برای عده ای فرصت طلب و دشمن ملت مهیا می کند.
وی با اشاره به اینکه هیچ دولتی بدون کمک و همیاری مردم نمی‏تواند موفق شود افزود: امیدواریم با همکاری بیش از پیش اهالی منطقه و همت دولت مردان تدبیر و امید به تمامی خواسته های به حق مردم دست یافته و اوضاع معیشتی مناسب را فراهم سازیم.
وی در ادامه با اشاره به مشکلات آب منطقه و بحران کم آبی اظهار داشت تمامی توان خود را بکار گرفته ایم تا آب شرب و کشاورزی منطقه و روستاهای اطراف را تامین نمائیم تا شاهد خالی شدن روستاها و از بین رفتن مزارع و باغات کشاورزی نباشیم.
در این مراسم که در روستای فسندوز از توابع بخش مرحمت آباد شهرستان میاندوآب برگزار شد 9طرح بصورت همزمان شامل: پنج دهنه پل روستایی با اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون ریال، سه باب مسکن مددجویی هرکدام بازیربنای 50 مترمربع و با هزینه پانصد میلیون ریال برای هر واحد و هشت طرح هادی در روستاهای بخش مرحمت آباد با هزینه 10 میلیارد ریال جمعاً به ارزش 13میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ضمناً سه واحد مسکن مددجوئی در شهر میاندوآب با صرف اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال و۱۳ پروژه برق رسانی شامل روشنائی معابر، رفع ضعف ولتاژ، اصلاح و رفع حریم خطوط و برق رسانی به روستای قوچ کندی از توابع بخش باروق شهرستان میاندوآب از دیگر طرح هایی بودند که به همت دولت مردان تدبیر و امید بهره برداری رسیدند.