به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، طی مراسمی با حضور فرماندار و بخشدار بخش مرکزی میاندوآب دو دستگاه خودرو به دهیاری های بخش مرکزی اهداء شد.
فرماندار میاندوآب در این مراسم که به مناسبت روز ایمنی و کاهش اثرات بلایای طبیعی برگزار شد ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند سرکار خانم خاکپور بخشدار بخش مرکزی و دهیاران این بخش گفت: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی را عبادت می باشدو به برکت انقلاب اسلامی خدمات بسیار ارزشمندی در زمینه های مختلف برق رسانی، آبرسانی ، راه، گازرسانی، مخابرات، بهداشتی و درمانی، آموزشی، خدماتی و عمران و آبادانی در روستا های کشور صورت گرفته است.
وی افزود: پیشرفت و توسعه بیش از پیش جامعه را مستلزم همت ، همدلی و اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده و باید مسوولان اجرایی با برنامه ریزی و حضور در روستاها نسبت به رفع مسائل و مشکلات آنان تلاش کنند تا با رونق چرخه های تولید، شاهد اقتصادی پویا باشیم.
وی با اشاره به اهداء دو دستگاه خودرو به دهیاری های این شهرستان گفت: دو دستگاه خودرو پژو 405و کامیون حمل زباله در راستای ارائه خدمات بهینه به روستاهای شهرستان میاندوآب اهداء می گردد که به ساکنین روستاهای گوگ تپه خالصه و نصیرکندی بخش مرکزی ودر صورت نیاز در دیگر روستاهای این بخش ارائه خدمات خواهند نمود.