به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ سومین جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب با حضور مسئولین این شهرستان به ریاست دکتر ناصر امیری برگزار شد.
دکترامیری در این جلسه طی سخنانی با اشاره به موضوع برجام، اظهار کرد: برجام ثابت کرد که ما مطیع قوانین هستیم.
فرماندار میاندوآب با بیان اینکه هرگز تسلیم زورگویی آمریکا نخواهیم شد، افزود: همه باید با اتحاد و همدلی در مقابل دشمنان ایستاده و همه دوستداران نظام برای پیشرفت تلاش کنیم.
وی با تاکید بر اینکه باید با مفسدان اقتصادی مبارزه کرد، گفت: مشکلات اقتصادی داریم و باید با افراد و مفسدان اقتصادی مشخص و با آنها بصورت جدی برخورد کرد.
امیری هم چنین با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، بر لزوم تکریم ارباب رجوع تاکید و تصریح کرد: باید به ارباب رجوع با تکریم برخورد و مشکلات آنها را تا حد توان حل کرد، چرا که رضایت خداوند متعال در رضایت مردم است.
ناصر امیری در ادامه ضمن تاکید بر تهیه کالای ایرانی و انجام خرید ادارات از خود شهرستان در راستای حمایت از شعار سال و منویات مقام معظم رهبری، کالای ایرانی افزود: باتوجه به نزدیکی هفته دولت، ادارات به منظور برنامه ریزی برای افتتاح طرح ها و پروژه های آماده بهره برداری، لیست پروژه های قابل افتتاح خود را با ذکر زمان پیشنهادی افتتاح بصورت مدون به فرمانداری ارسال نمایند.
فرماندار میاندوآب با تاکید بر امر نظارت بر بازار، اظهار کرد: مسئولان اداره صنعت، معدن و تجارت بر بازار خرید و فروش در زمینه های مختلف نظارت لازم و کافی را داشته و با متخلفان برخورد انجام گیرد.