به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب به ریاست دکتر امیری فرماندار این شهرستان و با حضور روئسای اتاق اصناف، اداره صنعت، معدن،تجارت و اتحادیه های صنفی برگزار شد.
دکتر امیری فرماندار میاندوآب در این جلسه با اشاره به اینکه بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولین مجمع امور صنفی و اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند افزود:
باید نظارت دقیقی بر بازار صورت گیرد و وظیفه این کارگروه، نظارت براقلام مورد نیازی است که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقه ای است.
وی گفت: جلسات ستاد تنظیم بازار باید مستمر، مرتب و هفتگی برگزار شده و وضعیت بازار هر روز رسد شود و برنامه ریزی های مناسبی برای تامین و توزیع اقلام اساسی به عمل آید.

وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار توسط بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی برای جلوگیری از تخلفات احتمالی از جمله گرانفروشی، کم فروشی و اجحاف در حق شهروندان اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.
فرماندار میاندوآب با اشاره به دشمنی های دشمنان با انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما را از بردگی آمریکا نجات داد و ما را به مستقل ترین کشور دنیا تبدیل کرد
وی با بیان اینکه آمریکا و دشمنان نمی خواهند تا ما مستقل باشیم، افزود: ما بله قربان گوی کسی نیستیم و در خاورمیانه حرف اول را می زنیم و لذا دشمنان دائم دنبال توطئه و نیرنگ هستند.
امیری با بیان اینکه دشمنان به جنگ اقتصادی روی آورده اند، تصریح کرد: بازاریان در طول هشت سال دفاع مقدس عملکرد و کارنامه خوب و مردم پسندی از خود به نمایش گذاشته اند ، موقعیت کنونی کشور همانند دوران دفاع مقدس همت بالای بازاریان و اصناف را می طلبد ، ما برای این نظام شهید داده ایم و حق نداریم خون شهدا را پایمال کنیم و باید قدر این انقلاب و نظام را بدانیم و همه دست به دست هم داده و با اتحاد و همدلی توطئه دشمنان را خنثی سازیم.
فرماندار میاندوآب با تاکید بر اتحاد و همدلی در مقابل دشمنان، اظهار کرد: ما منکر مشکلات نیستیم ولی باید متحد بوده و در کنار هم باشیم تا توطئه دشمنان خنثی شود.