به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ ناصر امیری، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی از حضور پرشور مردم در همایش بزرگ دوچرخه سواری و پیاده روی خانوادگی که منجر به معرفی شهرستان میاندوآب بعنوان شهر دوچرخه ایران شد، قدردانی کرد.
متن پیام بدین شرح است:
بسم ا...الرحمن الرحیم
مردم عزیز، شریف و همیشه در صحنه شهرستان میاندوآب
با استعانت از خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) با حضور گسترده و پرشور شما در همایش بزرگ و باشکوه دوچرخه سواری و پیاده روی خانوادگی در جهت ثبت و معرفی این دیار کهن بعنوان شهردوچرخه ایران ، بار دیگر آوازه حضور،همراهی و همدلی مردم خونگرم و با صفای این منطقه در سطح کشور به تصویر کشیده شد تا شاهد این باشیم که در میاندوآب دیار باکری ها، زنده دلها و 850شهید والا مقام، افتخاری بر افتخارات ارزشمند افزوده شود.
اینک که در آستانه نامگذاری میاندوآب بعنوان پایتخت دوچرخه ایران، قرار داریم این مهم باعث افتخار و سربلندی آذربایجان و میاندوآب گردید.
بدینوسیله از حضور گرم و با نشاط شما همشهریان گرامی، استاندار محبوب آذربایجان غربی، معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، دکتر محبی نیا نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس، اعضای شورای تامین، شورای اداری، رییس هیئت ورزش همگانی کشور و استان، مدیریت بحران، ریاست و کارکنان اداره ورزش و جوانان، شهرداری و شورای شهر، سازمان های مردم نهاد و بویژه موسسه یام یاشیل، آتشنشانی و خدمات ایمنی، هلال احمر و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی که در این همایش باشکوه شگفتی آفریدند کمال تقدیر و تشکر را دارم.
باشد که در همه صحنه های انقلاب همانند همیشه حضوری چشم گیر داشته باشید تا نام ایران و ایرانی در سراسر جهان همواره درخشان باشد، پیروز و موفق باشید.