به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ دیدار مردمی معاون استاندار و فرماندار شهرستان میاندوآب به همراه جمعی از مسئولین ادارات با اهالی روستای حمید از توابع بخش باروق جهت رسیدگی به مشکلات این منطقه برگزار شد. .

در این دیدار صمیمی فرماندار میاندوآب با اشاره به فرا رسیدن یوم الله 13 آبان ،استقلال،آزاد،جمهوری اسلامی را هدیه امام بزرگوار به ملت شریف ایران دانستند و فرمودند: ما طبق گفته امام راحل خدمتگزار مردم هستیم و مردم ولی نعمت ما هستند.

ناصر امیری خاطر نشان کرد: دولت تدبیر و امید نشان داد که در راه سالم سازی محیط اداری و برخورد با تبعیض با هیچکس عقد اخوت نبسته است، این دولت سنت حسنه ای بنا نهاد که تا قبل از این سابقه نداشت.وی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید به رغم مشکلات فراوانی که برایش به ارث مانده با تمام وجود در تلاش است تا امید به آینده ای بهتر را برای ساکنان شرافتمند این سرزمین پهناور فراهم کند.

دراین نشست اهالی منطقه مسائل ومشکلات خود را در قالب: آب شرب ، کشاورزی ،گازرسانی ، تاخیر درپرداخت بیمه،عدم جابجایی تیرهای برق ،عدم ارائه خدمات به ساخت وسازهای خارج ازمحدوده،نداشتن دسترسی به اینترنت، وجود نقاط حادثه خیزدر راههای مواصلاتی و فرسودگی آسفالت جاده ها بیان نمودند،مسئولین حاضردرجلسه نیز پاسخگوی مشکلات مربوط به سازمانهای خود شدند.

درخاتمه این جلسه طی گزارشی ازعملکرد دولت دربخش باروق اعلام شد:اتمام طرح جامع آبرسانی به روستاهای منطقه،حذف نقاط حادثه خیزوتکمیل پلهای موجود،تحویل به موقع سوخت زمستانی وحمایت ازتولید ودرآمد پایدار تنها بخشی از اقدامات انجام شده دراین منطقه می باشد