به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادخدر شهرستان میاندوآب با حضور معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار، فرماندهی نیروی انتظامی وجمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
احمدعلی اسدپور معاون سیاسی-اجتماعی فرماندارضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی اعضاء جلسه اظهار کرد: امیدواریم در سال جدید بتوانیم خیلی بهتر از سال های گذشته با عرضه ومصرف مواد مخدر مقابله نمائیم لذا از کمیته های تخصصی می خواهیم تا عملکرد سالانه خود را در زمینه های مختلف بصورت مجزا به فرمانداری ارسال نمایند تا با مطالعه دقیق وشناخت نقاط ضعف و قوت آنها بتوانیم بیش از پیش در امر مبارزه با مواد مخدر به موفقیت دست یابیم.
سرهنگ شیخ نژاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیز در این جلسه گزارش مفصلی از عملکرد سال 95در خصوص مبارزه با مواد مخدر نموده وگفت: فعالیت شورا نسبت به سال های گذشته رشد چشم گیری داشته و دستیابی به این امر مهم در سایه همکاری مداوم اعضای شورا وعملکرد مناسب کمیته ها به دست آمده است .
درادامه این جلسه کمیته امداد امام خمینی (ره) آمادگی خود را جهت اعطای تسهیلات با کارمزد 4درصد جهت اشتغال خانواده های معتادین اعلام نمود که این تسهیلات از طریق بانک های عامل و معرفی نامه کمیته امداد امام خمینی صرفاً جهت ایجاد اشتغال قابل در یافت خواهد بود.