به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان میاندوآب با حضور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرماندار واعضاءستاد بحران شهرستان برگزار شد.
با بیان اینکه تمهیدات لازم برای مقابله با سیلاب احتمالی در این شهرستان اندیشیده شده است، اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران شهرستان در آماده باش کامل بوده و تمهیدات لازم در این باره اندیشیده شده است.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار میاندوآب در این جلسه ضمن همدردی با خانواده های داغ دیدگان سیل آذربایجان واستانهای همجوار اظهارکرد: با ادامه بارش ها و ذوب شدن برف ها در بالادست رودخانه های زرینه و سیمنه رود این شهرستان، احتمال بالاآمدن آب در رودخانه ها وسیل زیاد است، لذا دستگاه های اجرائی و امدادی با تمام امکانات خود آماده مقابله با این موضوع بوده و تمهیدات لازم در این باره پیش بینی شده است.
وی هم چنین با بیان اینکه به دنبال بارندگی های اخیر در بخش باروق راه ارتباطی پنج روستا قطع شده است، گفت: دستگاه های اجرایی و مسئول در منطقه بوده و در تلاش برای حل مشکلات روستائیان این مناطق هستند.
وی با تاکیدبر اینکه باید کمک های اولیه و امدادی در سریع ترین زمان ممکن به دست مردم پنج روستای گرفتار در سیل برسد، تصریح کرد: در این ایام همه باید بدون کم و کاست در خدمت مردم بوده از شهروندان و اهالی محترم روستاهای واقع در مسیر سیلاب درخواست کرد تا از تردد در حاشیه رودخانه ها و مسیل های شهری و روستایی اکیدا خوداری نمایند