به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب : معاون استاندار و فرماندار شهرستان میاندوآب در گفتگوبا خبرنگاران شهرستان میاندوآب اعلام نمود: تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری باشکوه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در میاندوآب اندیشیده شده و هم اکنون انتخابات با شور و شوق خاصی در میاندوآب در حال برگزاری است.
فرماندار میاندوآب با بیان اینکه اخذ آرای مردمی در ۲۲۲ شعبه اخذ رای در میاندوآب انجام می گیرد، افزود: از این تعداد ۱۸۹ شعبه ثابت و ۳۳ شعبه سیار هستند.
وی تصریح کرد: ۱۶۱هزار نفر در میاندوآب واجد شرایط رای دادن هستند که امروز در پای صندوق های رای حاضر شده و کاندیدای خود را انتخاب می کنند.
فرماندار میاندوآب اظهار کرد: در برگزاری انتخابات امسال در مجموع پنج هزار نفر اعم از عوامل اجرایی، نظارت و انتظامی مشارکت دارند.
وی با بیان اینکه در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر میاندوآب ۱۰۶ نفر برای کسب هفت کرسی مجلس با یکدیگر به رقابت می پردازند، گفت: مردم از آغاز رای گیری و از ساعت ۸ صبح امروز با حضور پرشور و گسترده بار دیگر حضور خود در صحنه را ثابت و دین خود را به نظام جمهوری اسلامی، شهدا و انقلاب ادا می نمایند.