اردیبهشت صحنه درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است که موجب افزایش «عزت ملت» و «قدرت ملی» جمهوری اسلامی ایران شدند.
در واقع 29 اردیبهشت صحنه درخشش ملت ایران و حماسه عظیم مردمی است که موجب افزایش «عزت ملت» و «قدرت ملی» جمهوری اسلامی ایران شدند. امروز تنها نکته قابل بحــث فارغ از هرگونه جناح بندی سیاســی و حزبــی- یک عزم جهادی- برای تحقق آرمان های مردمی است که آرزوها و آمــال خود را پای صندوق های رأی ریختند. ملت ایران مفتخر است، مسیر مردم سالاری اســلامی را در دوره هــای پی درپی با انگیزه و نشــاط پیمــوده و این درخت سرســبز و ثمربخــش را در هــر دوره، ســرافرازتر و ریشه دارتر کرده است. این مشارکت ملت حاوی دو پیام مهم یکی برای مسئولان کشور و دیگری برای دشمنان انقلاب اســت.
مردم بار دیگر اعتمادشــان به نظــام و انقلاب را اثبــات کردند. آن ها با بزرگ منشی از کمی ها و کاستی ها و تبعیض هایی که شاید در طول سال ها از آن رنج برده بودند گذشــتند تا بار دیگر نظام و انقلاب را بیمه کنند. حالا نوبت مســئولانی است که آبرو و اعتبارشان در گرو اعتماد همین ملت است و عقل سلیم حکم می کند، نباید به این اعتماد به عنوان بزرگ ترین سرمایه اجتماعی خدشه ای وارد کرد.
حضور باشکوه و با شعورتان در انتخابات حماسه بی نظیر دیگری را خلق نمود که حیرت جهانیان را برانگیخت و بدخواهان را مأیوس و پیروان و عاشقان مکتب امام خمینی ( ره ) را به ادامه مسیر روشن بالندگی با تأسی از عقلانیت ، اتحاد ، تلاش و حفظ عزتمندی و اقتدار ، امیدوار نمود .
بر خود لازم می دانم به نمایندگی از شما خوبان ، انتخاب مجدد و شایسته حضرت حجت السلام و المسلمین دکتر روحانی را به ریاست جمهوری تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی و موفقیت ایشان و اعتلای همه بعدی کشور عزیز ایران را از درگاه خداوند مسئلت دارم .