تجلیل فرماندار میاندوآب از عملکرد خوب اعضای کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب

کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب عنوان برترین کمیته نظارت استان را به خود اختصاص داد

کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب عنوان برترین کمیته نظارت استان را به خود اختصاص داد
عملکرد مطلوب کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب از نظر بازدید، احصاء مشکلات، مسائل فنی و عمرانی و همچنین نظارتهای مستمر باعث ارتقا و حفظ شاخص کیفیت پروژه های عمرانی شهرستان شده و موجب شد تا کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب عنوان برترین کمیته استان را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ طی مراسمی با حضور فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب از اعضای کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب، به جهت عملکرد خوب و کسب عنوان برترین کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی در سطح استان تجلیل شد.

مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش تمامی اعضای کمیته نظارت گفت: این مایه افتخار است که کمیته نظارت فرمانداری میاندوآب موفق به کسب عنوان برتر استان شده است، امروز شاهد هستیم که کمیته نظارت شهرستان میاندوآب در موارد گوناگون در مقایسه با سایر شهرستان ها عملکرد بسیار موفق و خوبی از خود نشان می دهد، این کمیته با نظارت مستمر بر پروژه ها، مشکلات و ایرادهای فنی را به درستی وبدون هیچ اغماضی اعلام نمود که این مهم را مدیون تمامی اعضای کمیته نظارت هستیم.

وی افزود: امیدواریم با استمرار این نظارت ها تخلفات به حداقل ممکن برسد چراکه خیانت در اجرای پروژه ها و عدم نظارت دقیق عوارض و مشکلاتی را بوجود خواهد آورد که دامن گیر مردم در سالهای آینده نیز خواهد شد.

قهرمانی اشاره نیز به عملیات تعریض جاده شاهین دژ در محدوده روستای نصیر کندی کرد و گفت: با نظارت و پیگیری مناسب از تخریب کامل این جاده جلوگیری به عمل آمد و با مدیریت خوبی که از سوی کمیته نظارت اعمال شد شاهد حداقل 3 میلیارد تومان صرفه جویی درهزینه اجرای پروژه بودیم.

شایان ذکر است: عملکرد مطلوب کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب از نظر بازدید، احصاء مشکلات، مسائل فنی و عمرانی و همچنین نظارتهای مستمر باعث ارتقا و حفظ شاخص کیفیت پروژه های عمرانی شهرستان شده و موجب شد تا کمیته نظارت بر پروژه های عمرانی شهرستان میاندوآب عنوان برترین کمیته استان را به خود اختصاص دهد.