سردار شهسواری، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهیم که هیچ یک از شرارت های دشمنان حتی در آن سوی مرزها بی‌پاسخ باقی نخواهد ماند

به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهیم که هیچ یک از شرارت های دشمنان حتی در آن سوی مرزها بی‌پاسخ باقی نخواهد ماند
سردار شهسواری، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب مطرح کرد؛ استکبارجهانی و صهیونیسم با حمایت شبکه های ماهواره ای سعی در ایجاد تشنج، کشته سازی، ناامنی و درنهایت تجزیه ایران دارد ولی به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهیم که هیچ یک از شرارت های دشمنان حتی در آن سوی مرزها بی‌پاسخ باقی نخواهد ماند.

به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهیم که هیچ یک از شرارت های دشمنان حتی در آن سوی مرزها بی‌پاسخ باقی نخواهد ماند

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب: سردار شهسواری، در جلسه شورای اداری شهرستان میاندوآب با تقدیر اقدامات مجموعه فرمانداری میاندوآب در رسیدگی به مشکلات مردم گفت: برپایی میزهای خدمت و رسیدگی به مشکلات مردم از اقدامات خوب و شایسته فرماندار میاندوآب است که گام مهمی در گره گشایی از مشکلات مردم می باشد و در واقع جبران کم کاری های مدیران گذشته در رسیدگی به مشکلات مردم است، چراکه اگر مشکلات مردم در زمان خود حل میشد امروز شاهد ازدحام مردم برای رفع مشکلات نبودیم.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با بیان تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد جانشین پروری افزود: تربیت مدیر و جانشین پروری در تراز انقلاب اسلامی باید در دستورکار مدیران قرار گیرد، یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب نیز، تربیت مدیر است و همه مدیران باید به امر مدیرپروری توجه داشته باشند تا در مواقع ضرور قحط الرجال و کمبود نیروی انسانی ماهر پیش نیاید.

 

وی افزود: استکبار جهانی و صهیونیسم با حمایت شبکه های ماهواره ای سعی در ایجاد تشنج، کشته سازی، ناامنی و درنهایت تجزیه ایران دارد ولی به ملت بزرگ ایران اطمینان می دهیم که هیچ یک از شرارت های دشمنان حتی در آن سوی مرزها بی‌پاسخ باقی نخواهد ماند، عزت، عظمت، شرف مردم برای ما خط قرمز هستند و اجازه نمی دهیم که دشمنان نگاه چپ به آنها داشته باشند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید باکری گفت: نباید نام و یاد شهید باکری در میاندوآب کمرنگ شود، شهید باکری، پدیده و اعجوبه شگفت انگیز آذربایجان بود و باید نام، یاد و خاطره آن شهید عزیز زنده بماند.

سردار شهسواری در خاتمه سخنان حضور رییس جمهور در میاندوآب را جزو  معدود سفرهای بیاد ماندنی و خاطره انگیز عنوان کرد و افزود:سفر ریاست محترم جمهور به میاندوآب باتوجه به زمان محدود ناممکن به نظر میرسید ولی فرماندار میاندوآب در حداقل زمان زمینه  حضور ایشان را فراهم نمود که جای تقدیر دارد.