نشست خبری فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب

نشست خبری حسام شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با اصحاب رسانه این شهرستان با موضوع انتخابات در خانه مطبوعات برگزار شد

نشست خبری حسام شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با اصحاب رسانه این شهرستان با موضوع انتخابات در خانه مطبوعات برگزار شد
فرماندار ویژه میاندوآب : ۲۵۰ صندوق‌ برای جمع‌آوری آرای مردم این شهرستان در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پیش‌بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه‌محبت در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در خانه مطبوعات میاندوآب برگزار شد با بیان اینکه از این تعداد ۳۸ صندوق به صورت سیار است، اظهار داشت: به تفکیک بخش‌های چهارگانه این شهرستان، در بخش باروق ۴۷ صندوق اخذ رای، در بخش بکتاش ۳۱ ، در بخش مرحمت‌آباد ۲۴ و در بخش مرکزی نیز ۱۴۸ صندوق اخذ رای پیش بینی شده است.

شیرازه محبت افزود: بخش باروق به جهت کم بودن جمعیت در بیشتر روستاهای آن، بالاترین تعداد صندوق های سیار را به خود اختصاص داده است، افزود: همچنین به علت شرایط کرونا و افزایش تعداد روستاهای واجد شرایط برگزاری انتخابات در این دوره، تعداد صندوق‌ها نیز نسبت به دوره قبل افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در شهر میاندوآب هم ۲ صندوق‌ سیار پیش‌بینی شده است، افزود: یکی از این صندوق‌ها، برای کادر درمان بیمارستان عباسی (بیمارستان مبتلایان به کرونا) و بیمارانی که در قرنطینه خانگی بوده و تمایلی برای رای دادن دارند، اختصاص یافته است.

فرماندار ویژه میاندوآب با بیان اینکه صندوق سیار دیگر برای زندان و مراکز درمانی اختصاص دارد، گفت: همچنین در رابطه با صندوق های سیار روستایی، در بخش مرکزی ۶ صندوق سیار، در بخش بکتاش ۲ صندوق‌ و در روستاهای بخش باروق هم ۲۸ صندوق سیار پیش‌بینی شده است.

شیرازه محبت اضافه کرد: در این دوره از انتخابات روند برگزاری در شعبه های اخذ رای توسط ناظران بهداشتی در زمینه رعایت پروتکل‌ها رصد خواهد شد.

وی اظهار داشت: در شهر میاندوآب برای تصاحب هفت کرسی شورا ۶۶ نامزد، در شهر چهاربرج برای پنج کرسی ۱۲ نفر، در شهر بکتاش برای پنج کرسی ۱۳ کاندید و در شهر باروق هم برای تصاحب پنج کرسی ۹ نفر باهم رقابت خواهند کرد.