جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرددفاع مقدس در شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد

جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرددفاع مقدس در شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حسام شیرازه محبت ، فرماندار ویژه میاندوآب در جلسه هماهنگی برنامه های گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس با بیان اینکه  همدلی تمامی آحاد جامعه بود که پیروزی در جنگ و دفاع مقدس را رقم زد افزود:   ملت ایران فارغ از هر فرهنگ و گویش و نگرشی در دفاع از میهن اسلامی پیش قدم شدند و امنیت امروز جامعه و پیشرفت های حاصله مرهون رشادت آنهاست.
وی گفت: چهره شهر و فضا سازی باید بگونه ای باشد که در هنگام ورود به شهر ایام دفاع مقدس تداعی و رشادتها کاملا ملموس باشد و انتظار داریم فضا سازی در ادارات با استفاده از پتانسیل بسیج ادارات بهتر از سنوات قبل تحت نظر روابط عمومی ها  و فضا سازی در بازار نیز توسط اصناف و با نظارت اداره صمت به نحو احسنت انجام گیرد.
فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی بسیار با ارزش و تلاش سپاه پاسداران در اجرای طرح قابل تقدیر است افزود: هم اکنون در 90 خانه بهداشت شهری و روستایی واکسیناسیون انجام می گیرد و در تلاشیم با همکاری سپاه و شبکه بهداشت و درمان مرکز واکسیناسیون خودرویی نیز در ایام گرامیداشت دفاع مقدس راه اندازی شود.

شهدا به نگین های گنج دفاع مقدس هستند

سرهنگ پالهنگ،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندوآب نیز در این جلسه با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی یک هدیه الهی به مردم ایران اسلامی است گفت:  ما امروز مرهون خون شهدا بوده و در سایه خون شهدا است که در امنیت و آرامش زندگی می کنیم و قدرتمندترین کشور منطقه هستیم.
وی افزود:شهدا به نگین های گنج دفاع مقدس هستند، تمام ملت ایران هرکس در هر شغل و جایگاهی که هست نقش خود را در دفاع مقدس ایفا نموده است ، امروز به برکت خون شهدا، ناوشکن های آمریکایی مجبور به فارسی صحبت کردن در خلیج فارس هستند، ناوگروه های ارتش و نفت کش های ایران اسلامی، آبها را می پیمایند ولی کسی جرات تعرض ندارد.
وی در خاتمه با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد: اجرای برنامه های پیش بینی شده برای گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تابع مصوبات ستاد مقابله با کرونا بوده و سیاستهای اجرایی در گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر مبنای تقویت و تبیین شعار (( ما مقتدریم ))  خواهد بود .