دیدار صمیمی مهدی قهرمانی، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان

دیدار صمیمی مهدی قهرمانی، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، مهدی قهرمانی فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
فرماندار میاندوآب در این دیدار با اشاره به  وجود برخی مشکلات در این شهرستان گفت: لازمه پیشرفت و توسعه، استفاده از ظرفیتهای موجود، فرهنگ سازی و تلاش برای ارتقای فرهنگ در تمامی زمینه های اجتماعی است. 
وی با بیان اینکه به مشکلات میاندوآب واقف است، بیان کرد: در راستای رسیدگی به این مشکلات باید همه نهادهای اجتماعی، مدیران و اقشار مختلف مردم تلاش کنند و تعامل اجتماعی در این خصوص داشته باشند.
فرماندار میاندوآب با اشاره به اینکه فرهنگ، شناسنامه و هویت هر شهر است و بیشتر شهرهای کشور نیز با شاعران و فرهنگ خود مشهور هستند، ادامه داد: ارتقای فرهنگی جامعه امروز نیاز اساسی امروز میاندوآب است. 
قهرمانی وضعیت ورودی های میاندوآب از منظر زیبایی را نامطلوب خواند و گفت: این امر موجب بروز مشکلاتی برای شهروندان شده که باید در این زمینه اقدامات اساسی انجام داد.
وی با اشاره به مشکلات پیش رو در حوزه اقتصادی و اشتغال در این شهرستان گفت: قدمت این شهرستان به بیش از 65 سال پیش برمی گردد ولی از نظر اقتصادی و صنعتی رشد قابل توجهی نداشته و از قافله توسعه عقب مانده است.
وی افزود: هم اکنون با توجه به تنگناهای اقتصادی که کشور را با مشکل مواجه ساخته، لازمه جبران این عقب ماندگی ها، مدیریت بدون پول است که می توان بیشتر امور را با صرف هزینه اندک و با مدیریت درست و اصولی پیش برد.
گفتنی است در این دیدار سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری میاندوآب با اشاره به اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در طول سال برای شناساندن میاندوآب در مناسبت های مختلف و امر فرهنگ سازی با استفاده از توان و استعداد فعالان فرهنگی، هنری و رسانه ای این شهرستان، برنامه های آتی ادارات خود را تشریح کردند.