پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت روز کارگر و هفته معلم

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان و آموزگاران و اساتید ارزشمند شهرستان تبریک گفت

سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان و آموزگاران و اساتید ارزشمند شهرستان تبریک گفت

محمدرضا رضایی، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میاندوآب در پیامی ضمن گرامیداشت هفته کار و کارگر و سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم را به جامعه معلمان و آموزگاران و اساتید ارزشمند شهرستان تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ در این پیام آمده است:

بسمه تعالی
«عبادت هفت جزء دارد که با فضیلت ترین و ارزشمندترین جزء آن کسب درآمد حلال است». (پیامبر اکرم) (ص)

کارگران به نعبیر مقام معظم رهبری ستون فقرات اقتصاد کشور هستند، هرچه حمایت از این قشر بیشتر باشد اقتصاد و تولید پویا تر خواهد بود.

 در شرایط کنونی که مهار تورم و تامین معیشت مردم از مهمترین مسائل موجود کشور است، کارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی و عرصه تولید کشور مشغول به فعالیت هستند و نقش اصلی را در این عرصه بر عهده دارند.
بخش اعظم سرمایه های انسانی  کشور را معلمان و کارگران بخش‌های مختلف اقتصادی و خدماتی تشکیل می‌دهند و بی تردید رشد و تعالی در عرصه های فرهنگی و اقتصادی در سایه تلاش های آنهاست که فرهنگ و اقتصاد در هم می آمیزند و موجب تحقق آرمانهای خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران می شوند.

برخود لازم می دانم ضمن عرض خسته نباشید به کلیه زحمتکشان این عرصه، فرا رسیدن هفته های معلم، کار و کارگر را به عموم ملت ایران به‌خصوص کارگران زحمت کش و معلمان دلسوز شهرستان میاندوآب  و خانواده‌های معزز آنان تبریک عرض کنم.

همزمان با آغاز هفته کارو کارگر در آستانه روز معلم نیزهستیم، ارزش والای این قشر بزرگ فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و در تمام دوران ملت ایران قدرشناس معلمان بوده و هستند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرزانه « شهید مرتضی مطهری » ، هفته بزرگداشت مقام معلم و هفته کار و کارگر  به تمام معلمان و جهاگران عرصه علم و اقتصاد درود می‌فرستم و برای آنان و خانواده‌های‌شان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون دارم.

محمدرضا رضایی
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب