جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب به ریاست مهدی قهرمانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

جلسه ستاد تنظیم بازارشهرستان میاندوآب به ریاست فرمانداربرگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازارشهرستان میاندوآب به ریاست فرمانداربرگزار شد
در سال جاری 50تن گوشت مرغ، 158تن برنج ، 3220کیلوگرم گوشت گرم گوسفند، یک تن گوشت منجمد گوسفند، 60تن گوشت منجمد گاوی، 39 تن شکر، 8448 کیلوگرم روغن و 3728 حلقه لاستیک توسط ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب تهیه و در سطح شهرستان توزیع شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب به ریاست مهدی قهرمانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد . 
در این جلسه فرماندار شهرستان میاندوآب با اشاره به اهمیت تنظیم بازار اظهار داشت : با توجه به نوسانات قیمت در بازار فعلی تنظیم بازار یکی از اولویت های اصلی دولت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاهاست و باید با جدیت در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار در شهرستان نیز قرار گیرد .
مهدی قهرمانی در ادامه افزود : برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی یکی از عوامل مهم وتاثیر گذار این است که بازرسیهای خود را افزایش دهیم وبر وضعیت قیمتها نظارت بیشتر ودقیق تری داشته باشیم .
وی با اشاره به اینکه هدف از تنظیم بازار متعادل سازی قیمت ها و تزریق اقلام مورد نیاز اقشار مختلف مردم به بازار است گفت: سیاست کلان ستاد تنظیم بازار فراهم نمودن شرایطی است که تمام اقشار ، بویژه ساکنین مناطق حاشیه نشین و اقشار کم درآمد است بر همین اساس باید مکان های عرضه  مایحتاج زندگی مانند برنج و گوشت و ... در این مناطق افزایش یابد.
شایان ذکر است در سال جاری 50تن گوشت مرغ، 158تن برنج ، 3220کیلوگرم گوشت گرم گوسفند، یک تن گوشت منجمد گوسفند، 60تن گوشت منجمد گاوی، 39 تن شکر، 8448 کیلوگرم روغن و 3728 حلقه لاستیک توسط ستاد تنظیم بازار شهرستان میاندوآب تهیه و در سطح شهرستان توزیع شده است.