بازدید فرماندار میاندوآب از روند اجرای واکسیناسیون عمومی کووید ۱۹

شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب بهمراه مدیر شبکه بهداشت و درمان از مراکز واکسیناسیون کویید 19 بازدید کرد

شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب بهمراه مدیر شبکه بهداشت و درمان از مراکز واکسیناسیون کویید 19 بازدید کرد
شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: برای جلوگیری از ازدحام شهروندان و تسریع در روند واکسیناسیون، ۲۴ مرکز واکسیناسیون در میاندوآب در نظر گرفته شده و در این مراکز واکسن‌های سینوفارم، آسترازنکا و کوبرکت ترزیق می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ فرماندار میاندوآب ضمن بازدید از روند پذیرش تا پایان واکسیناسیون شهروندان شامل: محل پذیرش،اتاق انتظار،محل واکسیناسیون،اتاق پزشک و اتاق ریکاوری با مراجعین و کادر درمان مستقر نیز دیدار و گفتگو کرد.
شیرازه محبت، فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب:
برای جلوگیری از ازدحام شهروندان و تسریع در روند واکسیناسیون، ۲۴ مرکز واکسیناسیون در میاندوآب در نظر گرفته شده و در این مراکز واکسن‌های سینوفارم، آسترازنکا و کوبرکت ترزیق می‌شود.

چهار مرکز تجمیعی نیز در این شهرستان از ساعت هشت صبح تا هشت عصر فعالیت می‌کنند، همچنین پایگاه‌های گوگ تپه، للکلو، حاج‌حسن،‌ سرچنار، سوگلی‌تپه،‌ شبیلو،‌ مظفرآباد، اوچ تپه، داش‌تپه‌، بکتاش، مرکز شماره یک شهری و روستایی ۲۲ بهمن، مرکز شماره ۲ روستایی قره‌ورن، مرکز شماره پنج دانش و پایگاه معلم در خیابان شهدای جنوبی، بالاتر از آتش نشانی نیز از ساعت هشت صبح تا ۱۴ ظهر خدمات واکسیناسیون کرونا را انجام می‌دهند.