تجلیل هنرمندان میاندوآبی با اجرای قطعه نمایشی در بیمارستان

قطعه نمایشی "19" با هدف قدردانی از کادر درمان توسط جمعی از هنرمندان میاندوآبی در بیمارستان فاطمه زهرا (س) این شهرستان به اجرا در آمد

قطعه نمایشی "19" با هدف قدردانی از کادر درمان توسط جمعی از هنرمندان میاندوآبی در بیمارستان فاطمه زهرا (س) این شهرستان به اجرا در آمد
قطعه نمایشی "19" با هدف قدردانی از کادر درمان توسط جمعی از هنرمندان میاندوآبی با همکاری خانه مشارکت مردم سلامت شهرستان میاندوآب، گروه هنری خیال و موسسه محیط زیستی یام یاشیل میاندوآب با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستانی در محل بیمارستان فاطمه زهرا (س) این شهرستان به اجرا در آمد.

قطعه نمایشی "19" با هدف قدردانی از کادر درمان توسط جمعی از هنرمندان میاندوآبی با همکاری خانه مشارکت مردم سلامت شهرستان میاندوآب، گروه هنری خیال و موسسه محیط زیستی یام یاشیل میاندوآب در محل بیمارستان فاطمه زهرا (س) این شهرستان به اجرا در آمد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ کارگردان نمایش هنری "19" در حاشیه اجرای این نمایش به خبرنگاران گفت: این نمایش با همکاری بزرگترین "پرفورمنس" (نوعی سبک نمایش) استان آذربایجان غربی با هدف سپاسگزاری از پرستاران و کادر درمان درگیر با بیماری کووید19 این شهرستان که در صف نخست مبارزه با کرونا ایستاده‌اند، اجرا شد.

علیرضا بابایی افزود: در این نمایش حدود 30 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم شامل 20 نفر بازیگر و 10 نفر عوامل اجرایی نقش‌آفرینی کردند و سه هفته نیز روی آن تمرین شده بود.

وی با بیان اینکه نام این نمایش برگرفته از کووید19 است، گفت: تمام تابلوهای ارایه شده که نمایانگر تلاش و ایثارگری کادر درمان در طول دوران همه‌گیری کرونا بود با ساده ترین صورت و با حرکت‌های نمایشی مختلف اجرا شد تا براحتی برای مخاطبان قابل تفهیم باشد، ایده نخست نیز در این نمایش نهال بود و سپس برای به تصویر کشیدن بیشتر زحمات کادر درمان تعداد تابلوها به 12 مورد افزایش یافت.

بابایی اظهار داشت: شاید قشرهای دیگر جامعه از اجرای این نمایش مختص کادر درمان انتقاد کنند که هر چند این گفته آنان درست و بجا باشد ولی باید گفت که انتخاب ایده در کارهای هنری براساس سلیقه است و به احتمال در آینده در خصوص سایر قشرها نیز نمایشی اجرا شود.