پلمپ سه مطب دندانپزشکی و دندانسازی غیرمجاز در میاندوآب

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از پلمپ سه مطب دندانپزشکی و دندانسازی با فعالیت غیر مجاز در این شهرستان خبر داد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از پلمپ سه مطب دندانپزشکی و دندانسازی با فعالیت غیر مجاز در این شهرستان  خبر داد
سه مطب دندانپزشکی و دندانسازی با فعالیت غیرمجاز طی کمتر از 2 هفته در شهرستان توسط اکیپ نظارت بر مراکز درمانی شبکه بهداشت و درمان پلمپ شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ سهراب حیدری در این زمینه اظهار داشت: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر فعالیت افرادی به عنوان دندانپزشک در نقاط مختلف شهر و مطب های دندانپزشکی و دندانسازی که فاقد مدرک تحصیلی، مهارت‌های علمی، مجوز قانونی و پروانه مطب بودند، موضوع رسیدگی در دستور کار کارشناسان این شبکه قرار گرفت.

حیدری افزود: با تلاش کارشناسان نظارت بر درمان شبکه بهداشت  پس از حصول اطمینان از صحت موضوع از طریق پایش عملکردی، حضور در مکان‌های مذکور و بررسی‌های لازم، غیرقانونی بودن فعالیت این مطب ها محرز شد.

وی گفت: در نهایت فعالیت غیر مجاز این مراکز و مدارک موجود به مقامات قضایی و همچنین اداره اماکن اعلام شد.

 مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: این مطب های دندانپزشکی و دندانسازی با دستور مقام قضایی و با حضور پلیس اماکن و کارشناسان نظارت واحد امور درمان و امور حقوقی شبکه، از فعالیت بازداشته و پلمب شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب به شهروندان توصیه کرد: جهت جلوگیری از بیماری‌های واگیردار از جمله کرونا ضمن تحقیق، از مراجعه به مراکز غیرمجاز و مشکوک خودداری و در صورت مشاهده مراتب را به واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان میاندوآب اطلاع داده شود.