پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت سالروز میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از خدمات و زحمات ارزشمند جامعه پرستاری قدردانی کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از خدمات و زحمات ارزشمند  جامعه پرستاری قدردانی کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب با صدور پیامی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از خدمات و زحمات ارزشمند  جامعه پرستاری قدردانی کرد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ در متن این بیانیه آمده است:


بسم الله الرحمن الرحیم


‹‹ من قام علی مریض یوما و لیله بعثه الله مع ابراهیم الخلیل علیه السلام››

‹‹ کسی که یک روز و یک شب پرستاری بیماری را به عهده بگیرد، خداوند او را با ابراهیم خلیل علیه السلام محشور می کند. ›› پیامبر اکرم(ص)


پرستاران هنرمندان بی بدیل ادب، معرفت و انسانیت هستند که با تأسی از حضرت زینب(س) محبت و امید را بر جسم خسته بیماران جاری ساخته و با درهم آمیختن طبابت جسم و روح چراغ حیات بیمار را روشن نگه میدارند تاخورشید ایمان و اعتماد به زندگی جان گرفته و از درخشش باز نایستد.

 

جامعه پرستاری کشور، چه در دوران انقلاب و جنگ و چه در دوران شیوع بیماری منحوس کرونا با هدف مقدس خدمت به همنوع، انسانیت را ترسیم کرد و آبشاری از عواطف انسانی را پیشکش ملت بزرگ ایران نمود.


اینجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و ایثار، حضرت زینب (س)، روز پرستار را به محضر تمامی پرستاران پرتلاش ایران اسلامی و علی الخصوص سپیدجامگان عشق و ایثار شهرستان میاندوآب تبریک عرض نموده و مراتب تقدیر و قدردانی خود را از خدمات و مجاهدت‌های ارزنده این قشر فهیم ابراز میدارم.

 
امید آن دارم خادمان صبور سلامت در سایه لطف و عنایات حضرت حق و توجهات حضرت ولی عصر(عج)و انجام رسالت بزرگ خویش موفق  بوده و چون همیشه خشنود به لبخند و سپاس بیماران و خانواده آنان باشند.

علی پیام

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب