دلجویی مسوولان از خانواده 2 شهید میاندوآبی

معاون فرماندار میاندوآب به همراه جمعی از مسوولان شهرستان به مناسبت هفته بسیج از خانواده شهدا دلجویی کرد.

معاون فرماندار میاندوآب به همراه جمعی از مسوولان شهرستان به مناسبت هفته بسیج از خانواده شهدا دلجویی کرد.
حسام شیرازه محبت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میاندوآب به همراه جمعی از مسوولان و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان به مناسبت هفته بسیج از خانواده شهیدان ' احد دارابی' و ' رشید محمدیان' و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس ' هدایت جلالی' دلجویی کرد.

حسام  شیرازه محبت، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار میاندوآب به همراه جمعی از مسوولان و فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی این شهرستان به مناسبت هفته بسیج از خانواده شهیدان ' احد  دارابی ' و ' رشید محمدیان' و جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس ' هدایت جلالی' دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب، معاون فرماندار میاندوآب در این دیدارها با ارج نهادن به صبر و بردباری خانواده معظم شهدا اظهار داشت: دیدار با خانواده بزرگوار شهیدان یکی از وظایف ماست و حضور در کنار خانواده های معظم آنها توفیق الهی برای مسوولان نظام اسلامی به شمار می رود.

شیرازه محبت افزود: آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت و شجاعت شهیدانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر دشمنان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

وی افزود: با توجه به اینکه خانواده های معظم شهدا، ارزشمندترین ثمره زندگی خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند، حق بزرگی بر گردن همه افراد جامعه دارند، مسوولان نیز باید درکنار فعالیت های روزانه، از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران دلجویی کرده و در راستای حل مشکلات آنان گام بردارند.

شهیدان بسیجی «رشید محمدیان» در سال 1361 در منطقه سرچنار و «احد دارابی» نیز در سال 1368 در منطقه عملیاتی پیرانشهر به درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

مسوولان شهرستان میاندوآب در هفته بسیج، علاوه بر دیدار با خانواده شهدا، با حضور در منزل جانباز بسیجی " هدایت جلالی" ضمن پاسداشت جانبازان و ایثارگران از خانواده این جانبازبزرگوار دیدار و تجلیل کردند.

هدایت جلالی از بسیجیان جانبرکف شهرستان میاندوآب می باشد که در سال 1360در منطقه عملیاتی سرپل ذهاب از ناحیه پا به درجه جانبازی نائل آمد.

 میاندوآب با تقدیم 850 شهید، 130 جانباز و ایثارگر و 179 آزاده نقش پررنگی در دفاع از کشور در طول هشت سال جنگ تحمیلی داشته است.