مرکز معاینه فنی خودروهای سبک در میاندوآب به بهره‌برداری رسید

در نهمین روز از دهه فجر مرکز معاینه فنی خودرو سبک شماره ۲ شبکه تعاون روستایی میاندوآب به بهره‌برداری رسید

در نهمین روز از دهه فجر مرکز معاینه فنی خودرو سبک شماره ۲ شبکه تعاون روستایی میاندوآب به بهره‌برداری رسید
مرکز معاینه فنی خودرو سبک "سردار سلیمانی" اتحادیه تعاون روستایی میاندوآب در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع و با زیربنای ۴۰۰ مترمربع با هزینه پنج میلیارد ریال از منابع مالی اتحادیه همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ مدیر اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی میاندوآب‌ در آیین افتتاح این مرکز گفت: مرکز معاینه فنی خودرو سبک "سردار سلیمانی" اتحادیه تعاون روستایی میاندوآب در زمینی به مساحت یک هزار مترمربع و با زیربنای ۴۰۰ مترمربع با هزینه پنج میلیارد ریال از منابع مالی اتحادیه ساخته شده است.
روبین کلانتری با بیان اینکه این مرکز به خودروهای سبک گازسوز و بنزینی خدمات ارایه خواهد داد، افزود: این مرکز براساس آیتم‌های اتحادیه مرکزی (سیمفا) ساخته شده و با راه‌اندازی آن برای پنج نفر به صورت مستقیم زمینه اشتغال فراهم شده است.
وی با بیان اینکه محلی قبلی این مرکز در روستای نصیرکندی به صورت استیجاری فعالیت می‌کرد، گفت: تمامی خدمات در مرکز جدید به مناسبت دهه مبارک فجر با ۲۰ درصد تخفیف ارایه می‌شود.
وی اظهار داشت: دستگاه‌های موجود در این مرکز بروز و ساخت کشور آلمان بوده که دومین مرکز از نظر تجهیزات در استان آذربایجان غربی بعد از ارومیه است.