امام جمعه میاندوآب:

حماسه ۹ دی نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود

حماسه ۹ دی نتیجه تدبیر مقام معظم رهبری و بصیرت مردم بود
امام جمعه میاندوآب گفت: حضور و ایمان دینی مردم و تدبیر و حرکت مدبرانه مقام عظمای ولایت، سبب تجلی 9 دی شد و انقلاب دیگری شد و سبب خوشحالی دوستداران نظام اسلامی و یاس و ناامیدی دشمنان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛ حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در مصلی امام خمینی(ره) میاندوآب با تاکید بر دشمن شناسی، اظهار کرد: باید دشمن شناس و دوست شناس بوده و با دوستان هم افزایی کرد و در مقابل دشمنان ایستاد.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به دشمنی استکبار جهانی با اسلام و انقلاب اسلامی، افزود: دشمن واقعی و حقیقی ملت ایران، همان استکبار جهانی و منافقین داخلی هستند و نباید آنها را فراموش کرد و باید در مقابل آنها ایستاد.

وی با تاکید بر بصیرت و هوشیاری در مقابله با فتنه ها و توطئه های دشمنان، گفت: باید بلوغ سیاسی داشت و هوشیار بود و اسیر توطئه های دشمنان نشد.

حسن زاده با بیان اینکه لازمه داشتن بصیرت، رسیدن به بلوغ سیاسی است، تصریح کرد: برای داشتن بلوغ سیاسی چند شرط لازم است که یکی از آنها این است که نباید حافظه تاریخی فراموش شود، اینکه کجا بودیم و به کجا رسیدیم و از ذلت به عزت رسیدیم.

امام جمعه میاندوآب با اشاره به اینکه امروز اقتدار نظام اسلامی در دنیا زبانزد عام و خاص است، اظهار کرد: اگر دشمنان علیه نظام و انقلاب اسلامی برنامه ریزی می کنند نشان دهنده بلوغ سیاسی ملت ایران است.

وی به عهد و پیمان ملت بصیر ایران اسلامی با ولایت اشاره کرد و افزود: مردم ایران اسلامی در ۹ دی ۸۸ بلوغ سیاسی خود را نشان داده و به صورت خودجوش در دفاع از ولایت و انقلاب و نظام به میدان آمدند.

حسن زاده تصریح کرد: دشمنان میلیاردها دلار هزینه کردند تا مردم را از نظام و انقلاب و ولایت دور کنند ولی ملت بصیر ایران، ولایتمداری خود را نشان داده و به دنیا اعلام کردند که پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی بوده و دست از ولایت برنمی دارند.

امام جمعه میاندوآب با تاکید بر اتکا به قدرت داخلی و دست یابی به قدرت نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در دنیا، گفت:اگر امروز آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی و دشمنان انقلاب اسلامی نمی توانند غلطی کنند، به برکت قدرت موشکی و اقتدار نظامی است که دشمنان را مایوس ساخته است.

وی با بیان اینکه باید لازمه موفقیت و پیروزی، اتحاد و همدلی است، تصریح کرد: باید در زمینه سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و… به قدرت دست یابیم و با عقلانیت و با قدرت به پیش رویم و لازمه این اقتدار نیز اتحاد و همدلی است.

حسن زاده در پایان اظهار کرد: حضور و ایمان دینی مردم و تدبیر و حرکت مدبرانه مقام عظمای ولایت، سبب تجلی ۹ دی شد و انقلاب دیگری شد و سبب خوشحالی دوستداران نظام اسلامی و یاس و ناامیدی دشمنان شد.