برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب
جلسه کارگروه اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار با اولویت بررسی روند اعطای تسهیلات تبصره 18، مشکلات تولیدکنندگان در اخذ استعلام های قانونی برگزار شد
جلسه کارگروه اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست فرماندار با اولویت بررسی روند اعطای تسهیلات تبصره 18، سرمایه درگردش، مشکلات تولیدکنندگان در اخذ مجوز، استعلام های قانونی و بازپرداخت تسهیلات برگزار شد در این جلسه 14 مورد از مشکلات تولید کنندگان مورد بررسی قرار گرفت و گزارش کار نیز در مدت یکهفته باید با ذکر دلیل در کارگروه ارائه شود.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 13:25
خبر خوش مدیرکل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان غربی به دامداران :
دامداران استان نگران فروش دام سنگین خود نباشند، خرید تضمینی دام سنگین نر از هفته آینده آغاز می شود
مدیرکل پشتیبانی امور دام آذربایجان‌غربی در حاشیه جلسه هماهنگی سفر وزیر جهاد کشاورزی به شهرستان میاندوآب گفت: با هدف کمک به حفظ تولید دام‌های سنگین، خرید تضمینی دام زنده نر در استان بزودی آغاز می‌شود.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 13:24
یک روز متفاوت با عشایر ییلاقات سهند
فرماندار میاندوآب با حضور در ییلاقات سهند، مشکلات و نیازمندیهای عشایر شهرستان میاندوآب را مورد بررسی قرار داد
عشایر منطقه میاندوآب که هر سال در فصول سرما به قشلاق و در فصول گرما به ارتفاعات و ییلاقات منطقه سهند کوچ می‌کنند در سال‌های اخیر برغم مشکلات فراوانی که با آن مواجه بوده‌اند اما سهم‌شان را در تولید فرآورده‌های لبنی و دامی در اقتصاد کشور را به عنوان قشر مولد جامعه حفظ کرده‌اند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:48
جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان در فرمانداری شهرستان میاندوآب برگزار شد
علی پیام فرماندار ویژه میاندوآب امکانات ورزشی بایستی در اختیار مردم عزیز شهرمان قرار گیرد همچنین برای اشخاصی که فضای ورزشی را اجاره می کنند صلاحیت خود فرد و سوابق مدیریتی بایستی با جدیت مورد بررسی قرار گیرد تا شاهد اتفاقاتی در سطح شهرستان نباشیم.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:46
دیدار رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب
بمناسبت روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی; حجت الاسلام والمسلمین نجفیان به همراه کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با علی پیام معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب دیدار و گفتگو کردند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:40
فرماندار میاندوآب:
اعضای شورای اسلامی شهر در امورات اجرایی شهرداری دخالت نکنند
فرماندار ویژه میاندوآب با تاکید بر رعایت قانون توسط اعضای شورا گفت: اعضای شورای اسلامی شهر نباید در امورات اجرایی شهرداری دخالت کنند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 12:28
معاون وزیر علوم از مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب بازدید کرد
معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در راس هیئتی متشکل از معاون استاندار و فرماندار ویژه میاندوآب، نماینده مردم منطقه در مجلس و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی با حضور در مرکز آموزش عالی شهید باکری میاندوآب از واحدهای مختلف آموزشی و پژوهشی این دانشگاه بازدید کرد.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 10:42
برگزاری جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب
جلسه کارگروه اشتغال، تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان میاندوآب به ریاست معاون فرماندار با اولویت بررسی روند اعطای تسهیلات تبصره 18 و سرمایه درگردش برگزار شد
💢 شهروز کرمی، معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار میاندوآب: 🔹از مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک های عامل انتظار می رود به مکاتبات اداری بسنده نکرده و همراهی جدی تری با تولیدکنندگان و سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال داشته باشند. 🔹تسریع و تسهیل در اعطای تسهیلات باید در اولویت کاری کارگروه قرار گیرد، بویژه مشاغل روستایی بیشتر تقویت گردد. 🔹بانکهای عامل، گزارش طرح های پیشنهادی برای اعطای تسهیلات را که با مشکل مواجه هستند را با ذکر علت عدم تخصیص تسهیلات به کارگروه اعلام نمایند.
  • سه شنبه 21 تیر 1401 ساعت 10:40