پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و آغاز دهه کرامت

محمدرضا رضایی، سرپرست معاونت ستانداری و فرمانداری ویژه میاندوآب با صدور پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها (روز دختر) و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت

محمدرضا رضایی، سرپرست معاونت ستانداری و فرمانداری ویژه میاندوآب با صدور پیامی، فرارسیدن سالروز ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها (روز دختر) و آغاز دهه کرامت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میاندوآب؛  در متن این پیام تبریک آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ایام خجسته ولادت حضرت فاطمه معصومه (س)، در کنار ایجاد شور و نشاط معنوی، زمینه و فرصتی برای پرداختن به سیره و فرهنگ انسان ساز اهل بیت (ع) و تبیین و ترویج باورها و آموزه های منیع رضوی و معارف غنی فاطمی در جامعه اسلامی است.
روز دختر از زیباترین روز‌های سال است روزی که متعلق به مادران فردای ایران زمین می‌باشد، مادرانی که نقش برجسته ای در جامعه ایفا می کنند و تضمین کننده سلامت روح و روان خانواده هستند.
دختر مظهر زیبایی و ظرافت پروردگار است و چنانکه پیامبر اکرم (ص) فرمودند "خانه‌ای که در آن دختر باشد هر روز دوازده برکت و رحمت از آسمان به آن خانه ارزانی می‌شود و زیارت فرشتگان از آن خانه قطع نمی‌شود" .
دهه کرامت نیز بهترین فرصت خودسازی برای جوانان بویژه دختران عزیز، این هدیه‌های ارزشمند خداوند به خانواده‌ها است که با تاسی از شخصیت متعالی و الگویی حضرت فاطمه معصومه (س) و امام ‌رضا (ع) سعی و تلاش در راه کمال و توفیق و سعادت الهی را داشته باشند.
اینجانب فرا رسیدن ایام ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و خجسته زاد روز با برکت هشتمین حجت سرمد و سکان دار سفینه ولایت، حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام و آغاز دهه مبارک و میمون کرامت و روز دختر را به همه شیفتگان کرامت اهل بیت(ع) به ویژه شهروندان شریف شهرستان میاندوآب تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم که توفیق بهره مندی از فیوضات دریای فضل و کرامات این انوار الهی برای همگان میسر گردد.

محمدرضا رضایی
سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میاندوآب