آغاز سفرهای روستایی فرماندار میاندوآب
فرماندارمیاندوآب در ادامه حرکت پویای خود در راستای اجرای سیاستهای دولت سیزدهم تا رسیدن به لبخند رضایت مردم، از 3 روستای محروم بازدید کرد
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در ادامه حرکت پویای خود در راستای اجرای سیاستهای دولت سیزدهم تا رسیدن به لبخند رضایت مردم، از 3 روستای محروم و فاقد دهیاری بخش مرکزی شامل: زنگ آباد، کوخان و نبی کندی بازدید کرد با دستور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب، سفرهای روستایی بصورت مستمر و با هدف احصاء و رفع مشکلات روستاییان بویژه اهالی روستاهای محروم با حضور و پاسخگویی مدیران دستگاه های اجرایی تا رسیدن به رضایت مردم ادامه خواهد داشت.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:18
فرماندار میاندوآب از دانش‌آموزان فعال دوره‌های آموزش مجازی میاندوآب تجلیل کرد
80 دانش‌آموز فعال دوره‌های آموزش مجازی سال تحصیلی جاری در میاندوآب با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان میاندوآب تجلیل شدند.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:13
حرکت پویای فرماندار میاندوآب تا لبخند رضایت مردم
🔴علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در جمع اعضای شورای بخش، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها گفت: 🔹علاوه بر بازدیدهای سرزده از ادارات، تشدید نظارت بر بازار عرضه اقلام اساسی و نانوایی ها، سفرهای روستایی نیز آغاز و بصورت مستمر و تا زمانیکه لبخند رضایت مردم را شاهد باشیم ادامه خواهد داشت. 🔹دهیاران نسبت به اولویت بندی مشکلات، جمع بندی برخورداریها، نیازمندیها و شناسایی خانواده های نیازمند روستا اقدام و نتیجه را گزارش نمایند.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:09
ابلاغ ساعت کارى دستگاههای اجرایى استان
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:08
آغاز لایروبی زرینه رود میاندوآب و تکمیل مجموعه گردشگری زرینه رود
در جلسه ای با حضور فرماندار، شهردار و روسای امور منابع آب و اداره صمت میاندوآب مشکلات موجود در حوزه سواحل زرینه رود میاندوآب مورد بررسی قرار گرفت.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:03
پیام تبریک فرماندار میاندوآب به مناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب در پیامی، 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران را به مردم کشور و بویژه مردم انقلابی و ولایتمدار میاندوآب تبریک گفت.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 12:01
بازدید استاندار آذربایجان غربی از گلستان ارم میاندوآب
گلستان ارم یکی از مراکز خیریه شهرستان میاندوآب می باشد که زمینه تحصیل، رشد و زندگی مناسب برای کودکان بی سرپرست و بد سرپرست را فراهم نموده است
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 11:57
گزارش تصویری از جلسه 9ساعته شورای برنامه ریزی و توسعه استان با محوریت شهرستان میاندوآب
در این جلسه 9 ساعته 94 مصوبه شامل 77 مصوبه عمرانی و 17 مصوبه اقتصادی برای شتاب بخشیدن به روند توسعه، پیشرفت و آبادانی شهرستان میاندوآب به تصویب رسید.
  • سه شنبه 23 فروردین 1401 ساعت 11:54
استاندار آذربایجان غربی؛
94 مصوبه برای رشد و توسعه شهرستان میاندوآب تصویب شد
استاندار آذربایجان غربی گفت: از منابع ملی، استانی و شهرستان میاندوآب در یک زمان بندی مشخص برای اجرا و تکمیل 94 مصوبه استفاده خواهد شد.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 11:07