استاندار آذربایجان غربی؛
حضور مدیران در بین مردم موجب بازسازی اعتماد عمومی شده است / نباید اجازه داد مشکلات، سرمایه گذاران را از سرمایه گذاری در استان منصرف کند / از طرح های اشتغال زایی در مناطق روستایی حمایت می کنیم
استاندار آذربایجان غربی گفت: حضور میدانی رئیس جمهور و مدیران در بین مردم، موجب بازسازی اعتماد عمومی شده است.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 10:53
استاندار آذربایجان غربی:
احیای واحدهای راکد را با جدیت پیگیری می کنم
استاندار آذربایجان غربی گفت: احیای واحدهای راکد و نیمه فعال در استان را امسال نیز همانند سال گذشته با جدیت پیگیری می کنم.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 10:51
آغاز بهره برداری از کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان شهرستان میاندوآب
کارخانه تولید خوراک دام، طیور و آبزیان شرکت فردوس دانه آرتای شهرستان میاندوآب، با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، با سرمایه گذاری حدود 100 میلیارد تومان در روستای اوچ تپه به بهره برداری رسید.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 10:43
مستقیم و بدون واسطه با مردم
استاندار آذربایجان غربی در ادامه سفر به شهرستان میاندوآب، با حضور در مصلی این شهرستان، از روند فعالیت میز خدمت در این محل بازدید کرد
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 10:32
حضور استاندار آذربایجان‌غربی در شهر جدید بکتاش
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان‌غربی به همراه مسوولان استانی و شهرستانی در هشتمین سفر شهرستانی با حضور در مسجد حجت بکتاش ضمن دیدار با مردم شریف این شهر، مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داد
استاندار آذربایجان غربی گفت: محرومیت زدایی، توزیع متوازن اعتبارات و امکانات رویکرد دولت سیزدهم در روند توسعه همه جانبه کشور است.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 10:23
استاندار آذربایجان غربی؛
توزیع متوازن اعتبارات و امکانات در کشور رویکرد دولت سیزدهم است / بر محرومیت زدایی در مناطق مختلف استان متمرکز شده ایم
استاندار آذربایجان غربی‌ در جمع مردم روستای زنجیرآباد شهرستان میاندوآب، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران در طول سالیان گذشته خدمات ارزشمندی در مناطق مختلف کشور به ویژه روستاها و مناطق محروم انجام داده و این خدمات در دولت سیزدهم شتاب بیشتری گرفته است.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 09:58
ادای احترام استاندار آذربایجان غربی به مقام شامخ شهدای شهرستان میاندوآب
محمدصادق معتمدیان، استاندار آذربایجان غربی در بدو ورود به شهرستان میاندوآب با حضور در گلزار شهدای این شهرستان و اهدای گل و قرائت فاتحه، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گمنام، شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با آرمانهای مقدس شهدا تجدید میثاق کرد.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 09:49
آغاز اجرای عملیات خط کشی در 150 کیلومتر از راه های میاندوآب
با پیگیری های فرماندار میاندوآب عملیات خط کشی در 150کیل.متر از راه های اصلی میاندوآب آغاز شد
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب: با پیگیری هایی که انجام شد، عملیات خط کشی در محورهای اصلی و فرعی این شهرستان به طول 150 کیلومتر توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حال اجرا می باشد که از این میزان خط کشی 130 کیلومتر راه اصلی و 20 کیلومتر راه فرعی (محور تپه‌رش) است که در مجموع برای اجرای آن حدود 10 میلیارد ریال هزینه شده است.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 09:36
بازدید سرزده فرماندار میاندوآب از واحد‌های نانوایی
علی پیام، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میاندوآب، بصورت سرزده از نحوه فعالیت نانوایی های مناطق مختلف میاندوآب بازدید کرد.
علی پیام، هدف از این بازدیدها را بررسی کیفیت آرد، نان و میزان سهمیه نانوایی ها بر اساس نیازمندی مناطق عنوان کرد و افزود: واحدهای نانوایی از لحاظ کیفیت و قیمت مصوب نان بطور مستمر کنترل می شوند و واحدهای نمونه نانوایی تشویق شده و با واحدهای متخلفی که به قانون تمکین نمی کنند با جدیت و بدون اغماض برخورد خواهد شد.
  • یکشنبه 14 فروردین 1401 ساعت 09:34